Showbiz

Madonna prezanton fëmijët në ditëlindjen e të atit

Foto: AP
 

Madonna dhe familja e saj janë shfaqur në një fotografi së bashku, në festën e ditëlindjes së babait të Madonnas, i cili ka mbushur 90 vjeç.

Këngëtarja e famshme amerikane, ka shpërndarë fotografinë ku shihet bashkë me pesë fëmijët e saj, përkrah të atit.