Showbiz

Lansohet videoklipi i këngës “Love Again” nga Dua Lipa

 

“Love Again” ishte një nga këngët e preferuara të Dua Lipës por edhe fansave të saj, nga albumi i dytë dhe shumë i suksesshëm, “Future Nostalgia”.

Dhe më në fund, këngëtarja me prejardhje nga Kosova vendosi ta sjell këtë projekt edhe në formën vizuale.