Showbiz

Matthew Perry është ndarë nga e fejuara Molly Hurwitz

 

Ylli i serialit “Friends”, Matthew Perry, i ka dhënë fund fejesës me menaxheren letrare Molly Hurwitz, pas tri vjetësh lidhje dhe vetëm shtatë muaj pasi i propozoi për martesë.

Në një prononcim për revistën prestigjioze “People”, aktori tha: “Nganjëherë gjërat thjeshtë nuk funksionojnë, dhe ky është një rast i tillë. Ia uroj Mollyt gjithë të mirat në jetë”.