Showbiz

“You For Me” do të jetë kënga e radhës e Rita Orës që vjen e shkruar nga Charli XCX

 

Kënga e radhës e Rita Orës është shkruar nga Charli XCX.

Besohet se mikesha e këngëtares me prejardhje kosovare, Charli XCX, e ka shkruar tekstin e këngës “You For Me” para shumë kohësh, dhe DJ Sigala tani e ka dhënë kontributin e tij final në këtë këngë e cila do të lansohet si ‘single’, dhe e përfshinë vokalin e yllit të hitit “Anywhere”, Rita Ora.