Showbiz

Urdhërarrest për këngëtarin Marilyn Manson

Foto: AP/Associated Press
Foto: AP/Associated Press
 

Policia në shtetin amerikan New Hampshire e konfirmoi të martën se kanë lëshuar një urdhërarrest për yllin e muzikës rock, Marilyn Manson, në lidhje me akuzat për sulm.

Sulmet e pretenduara e përfshijnë një videograf, bëri të ditur policia, duke shtuar se Manson, agjenti i tij dhe këshilltarët ligjorë, për ca kohë kishin qenë në dijeni të këtij urdhërarresti dhe deri më tani nuk është bërë asnjë përpjekje nga këngëtari për t’u kthyer në New Hampshire, dhe për t’iu përgjigjur akuzave.