Showbiz

Jennifer Lopez është e “pushtuar” nga Ben Affleck

 

Ylli i filmit “Hustlers”, Jennifer Lopez, së fundmi e ringjalli romancën me aktorin 48-vjeçar, Ben Affleck, me të cilin ishte në lidhje para 20 vjetësh, pas ndarjes nga i fejuari Alex Rodriguez, në fillim të këtij viti.

Disa burime të afërta me këngëtaren dhe aktoren e njohur, kanë bërë të ditur se ajo nuk ka si të jetë më e lumtur se kaq me lidhjen e re romantike, veçanërisht pasi e ka kuptuar sa shumë ka ndryshuar Beni dhe sa më i përkushtuar është tani, krahasuar me kohën kur ishin në lidhje nga viti 2002 deri më 2004.