Showbiz

Billie Eilish publikon datat e turneut

Foto: AP/Associated Press
 

Billie Eilish ka zbuluar planet për turneun me albumin e radhës “Happier Than Ever”.

Ylli i pop-muzikës do të fillojë rrugëtimin më 2022 në Mbretërinë e Bashkuar dhe Irlanda, nëpër qytetet si, Londër, Mançester, Birmingham, Glasgow, Belfast dhe Dublin, në qershor.