Showbiz

Justin Hartley besohet se është martuar me aktoren Sofia Pernas

 

Ylli i serialit hit “This Is Us”, Justin Hartley, besohet se në fshehtësi është kurorëzuar me aktoren, Sofia Pernas, pas vetëm një viti lidhjeje. Kështu bënë të ditur revista prestigjioze “People”.

Sipas një publikimi të fundit në këtë revistë, Justin dhe Sofia, së fundmi u panë së bashku në ceremoninë “MTV Movie & TV Awards” e cila u mbajt të dielën mbrëma, dhe ku e shënuar debutimin e parë si çift mbi qilim të kuq. Por, ajo që mori vëmendjen e publikut, përveç faktit se sa të lumtur dukeshin në shoqërinë e njëri-tjetrit, ishin unazat e martesës në gisht.