Showbiz

Jennifer Lopezi ka lënduar Alex Rodriguezin duke iu rikthyer lidhjes me një ish-të fejuar

 

Lojtari i famshëm amerikan i Bejsbollit, Alex Rodriguez, raportohet të mos ndihet aspak mirë rreth thashethemeve se ish-e fejuara e tij, Jennifer Lopez, tashmë i është rikthyer lidhjes së vjetër, me Ben Affleck.

Rodriguez dhe Lopez kanë konfirmuar ndarjen e tyre muaj më parë, duke konsideruar se do të ishin më mirë “vetëm si shokë”.