Showbiz

Seth Rogen nuk do të bashkëpunojë më me James Francon

Foto: AP/Associated Press
Foto: AP/Associated Press
 

Aktori Seth Rogen nuk planifikon të punojë sërish me James Francon, pasi ai është akuzuar për sjellje të pahijshme dhe ngacmim seksual.

Ylli 39-vjeçar i kinematografisë ka bashkëpunuar më herët me aktorin Franco, në realizimin e filmave “Pineapple Express”, “This Is the End”, “The Interview” dhe “The Disaster Artist”. Pavarësisht se më parë kishte deklaruar se më shumë dëshirë i realizon filmat me mikun e tij, si duket ai ka ndërruar mendje tani që pesë gra të ndryshme e kanë akuzuar Francon për sjellje të pahijshme.