Showbiz

Anëtarja e grupit “Little Mix”, Perrie Edwards është shtatzënë

Foto: AP/Associated Press
Foto: AP/Associated Press
 

Edhe një anëtare e grupit “Little Mix” e ka bërë publik lajmin e shtatzënisë. Perrie Edwards është në pritje të fëmijës së parë me të dashurin e saj futbollist, Alex Oxlade-Chamberlain.

Këngëtarja ka bërë të ditur se është shumë e lumtur ta fillojë rrugëtimin e veçantë të shtatzënisë dhe të qenit prind.