Showbiz

Princi Harry rikthehet në Shtetet e Bashkuara të Amerikës

Princi Harry rikthehet në Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Foto: AP/Associated Press
 

Princi Harry është rikthyer në Kaliforninë e ngrohtë dhe me diell, pas kalimit të një jave në Britani të Madhe ku shkoi për ta ndjekur funeralin e gjyshit të tij, Prince Phillip.

36-vjeçari Harry udhëtoi drejt Los Angelesit me linjën e aeroplanëve “American Airlines”, të martën mbrëma, ku po e priste shoferi personal i cili e dërgoi drejt nga aeroporti për në shtëpinë e tij në Montecito.