Showbiz

Rag‘n’Bone Man e ka paralajmëruar bashkëpunimin me yllin e muzikës Pink

 

Këngëtari Rag‘n’Bone Man e ka bërë të ditur lajmin se ka bashkëpunuar me yllin e njohur të muzikës, Pink, në këngën e tij të ardhshme “Anywhere Away From Here”.

Ajo pritet të lansohet më 9 prill, dhe do të jetë pjesë e albumit të ri të këngëtarit, “Life By Misadventure”.