Showbiz

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

 

Pas Dua Lipës, edhe një tjetër këngëtare shqiptare me famë botërore ka bashkëpunuar me markën e njohur të atleteve “Puma”.

Një grua me vetëbesim dhe shumë e suksesshme në muzikë: ajo është Bebe Rexha.