Showbiz

Bella Thorne është fejuar

Foto: AP/Associated Press
Foto: AP/Associated Press
 

Ish-aktorja e “Disney Channel”, Bella Thorne dhe i dashuri i saj, Benjamin Mascolo, janë fejuar. Çifti e bëri publik lajmin përmes një postimi në Instagram, ku ata shfaqen të lumtur në përqafimin e njëri-tjetrit teksa Bella e tregon edhe unazën e diamantit.

Fotografia shoqërohej me mbishkrimin: “Ajo tha po”.