Showbiz

Meghan Markle tregon se si kishte menduar të bënte vetëvrasje

Meghan Markle tregon se si kishte menduar të bënte vetëvrasje
Foto: AP
 

Bashkëshortja e princit britanik Harry, Meghan Markle, tregon se kishte ardhur në një pikë ku mendonte për vetëvrasje shkaku i jetës mbretërore, ndërsa stafi i Pallatit kishte injoruar thirrjet e saj për ndihmën dhe ia kishin marrë çelësat, pasaportën e patent-shoferin kur ajo u martua me Harryn.

Meghan thotë se ajo e kishte kontaktuar një person të afërt me Princeshën e ndjerë Diana për të biseduar.