Showbiz

Ende të paqarta rrethanat e vrasjes së reperit Corey Detiege

Ende të paqarta rrethanat e vrasjes së reperit Corey Detiege
 

Reperi Corey Detiege, i njohur si Chucky Trill ka vdekur në moshën 33-vjeçare pasi u qëllua për vdekje nga një person i paidentifikuar.

Ai u dërgua me urgjencë në një spital në Atalanta, por nuk arriti t’i mbijetojë plagëve dhe vdiq mëngjesin e së premtes.