Showbiz

“Army of the Dead” filmi i ri i regjisorit Zack Snyder

“Army of the Dead” filmi i ri i regjisorit Zack Snyder
 

Është publikuar trileri i parë i filmit të ardhshëm të regjisorit Zack Snyder, me titull “Army of the Dead”.

Ky projekt i realizuar nga Netflixi, vjen me regji dhe skenar të Snyderit, ndërsa në rolet kryesore i sjellë aktorët: Dave Bautista, Ella Purnell, Omari Hardwick, Ana de la Reguera, Theo Rossi, Tig Notaro, Raúl Castillo, Michael Cassidy dhe të tjerë.