Showbiz

Rita Ora mahnit me veshjen në Sydney

 

Rita Ora tashmë ka dalë nga karantina në Australi dhe ka filluar të shijojë ditët e nxehta atje.

Këngëtarja kosovare me famë botërore po qëndron në Sydney që tashmë dy javë, ku është zhvendosur për të marrë pjesë në “The Voice” të Australisë.