Showbiz

Dafina Zeqiri i nënshtrohet një operimi në këmbë

Dafina Zeqiri i nënshtrohet një operimi në këmbë
 

Këngëtarja e njohur shqiptare Dafina Zeqiri ka pasur një operacion në këmbë, konkretisht në gjurin e këmbës së djathtë.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë këngëtarja duke publikuar pamje në rrjetet sociale dhe duke treguar se ka kryer operacionin ALC që njihet si rindërtimi i ligamentit kryq të përparmë.