Showbiz

Mosmarrëveshjet e para mes Kim Kardashianit e Kanye Westit pas divorcit

 

Kim Kardashian dhe dhe Kanye West u divorcuan në mënyrën më miqësore të mundshme, megjithatë duket se problemet e para pas ndarjes kanë nisur.

Siç raporton revista “People”, ish-bashkëshortët kanë vizione krejtësisht të ndryshme për mënyrën sesi duhet të rriten katër fëmijët e tyre.