Showbiz

Aktori Wilmer Valderrama bëhet baba për herë të parë

Aktori Wilmer Valderrama bëhet baba për herë të parë
Foto: AP/Associated Press
 

Aktori Wilmer Valderrama dhe e fejuara e tij, Amanda Pacheco, janë bërë prindër për herë të parë.

Çifti e ndau lajmin e lumtur me të gjithë fansat e tyre në Instagram, duke e postuar edhe fotografinë e parë të vajzës së tyre.