Showbiz

Reperi DMX po bashkëpunon me Bonon në një këngë të re

 

Reperi DMX ka zbuluar se është duke e bërë gati një bashkëpunim me yllin e muzikës rok, Bono. Kënga titullohet “Skyscrapers”.

Gjatë një interviste të fundit, reperi diskutoi për albumin e tij të shumëpritur që njëherësh e shënon rikthimin e tij në muzikë, dhe i cili do të përfshijë bashkëpunime me disa artistë të njohur, përfshirë këtu vokalistin e bendit “U2”.