Showbiz

Shailene Woodley dhe Aaron Rodgers janë fejuar

 

Shailene Woodley dhe Aaron Rodgers janë çifti më i ri i showbizit, dhe besohet se së shpejti do ta kurorëzojnë lidhjen me martesë.

Disa burime e kanë konfirmuar për revistën “People”, se aktorja e serialit hit “Big Little Lies” është fejuar me yllin e futbollit amerikan.