Showbiz

Anne Hathaway, Morgan Freeman dhe Dame Helen Mirren pjesë e serialit “Solos”

 

Yjet e njohur të hollywoodit, Anne Hathaway, Morgan Freeman dhe Dame Helen Mirren, janë angazhuar të luajnë në serialin e ardhshëm “Solos”.

Dan Stevens, Constance Wu, Anthony Mackie, Uzo Aduba dhe Nicole Beharie, po ashtu janë angazhuar në projektin e ri të platformës “Amazon”, i realizuar nga David Weil.