Showbiz

Bardhi lanson këngën e re “Do të doja”

Foto: Instagram/Bardhi
Foto: Instagram/Bardhi
 

Reperi i ri në skenë por mjaft i suksesshëm, Bardhi, e ka publikuar këngën e radhës me titull, “Do të doja”.

Ky projekt me tekst dhe melodi të Bardhit, vjen i shoqëruar dhe me videoklip si dhe është ripërpunim i hitit të njohur të Naser Berishës, me të njëjtin emër.