Showbiz

“Super Bowl” organizon koncert special për punëtorët shëndetësorë

Foto: AP/Associated Press
Foto: AP/Associated Press
 

Miley Cyrus do të performojë për punëtorët shëndetësorë, në një koncert special që organizohet para ngjarjes “Super Bowl”.

Ylli i hitit “Malibu” i është bashkuar yjeve që do të interpretojnë në kuadër të ngjarjes “TikTok Tailgate”, e cila mbahet pak para finales së kampionatit të futbollit amerikan më 7 shkurt, dhe këngëtarja thotë se mezi pret të performojë për mysafirët e nderit në këtë koncert.