Showbiz

Kim dhe Kanye West mund të luftojnë ashpër për kujdestarinë e fëmijëve

Foto: AP/Associated Press
Foto: AP/Associated Press
 

Kim Kardashian thuhet se është në paqe me ndarjen e saj nga bashkëshorti, Kanye West, dhe aktualisht po i ndjekë e vetme seancat me psikologun, pas dështimit të përpjekjeve të saj për ta shpëtuar martesën me reperin e njohur amerikan.

Çifti shumë i njohur i showbizit u kurorëzua në vitin 2014, dhe së bashku i kanë katër fëmijë, North, Saint, Chicago dhe Psalm.