Showbiz

Dua Lipa kritikohet se po udhëton shumë gjatë pandemisë

Dua Lipa kritikohet se po udhëton shumë gjatë pandemisë
 

Megjithëse shquhet si një prej këngëtareve më të dashura për publikun mbarëbotëror, Dua Lipa, së fundmi ka marrë kritika për mosrespektimin e rregullave të pandemisë.

Adhuruesit e këngëtares me prejardhje kosovare duket se kanë mbetur të zhgënjyer me idhullin e tyre, pas udhëtimit të saj të fundit në Meksikë, prej nga Lipa edhe ka postuar mjaft shumë fotografi përkrah të dashurit, familjes dhe shoqërisë së saj.