Showbiz

Obama uron bashkëshorten për ditëlindje: Çdo moment me ty është bekim

Obama uron bashkëshorten për ditëlindje: Çdo moment me ty është bekim
 

Ish-president i SHBA-së, Barack Obama, ka uruar gruan e tij, Michelle Obama, në ditëlindjen e saj të 57-ë. derisa ka publikuar disa fotografi në Instagram dhe Twitter, ai i ka bërë një urim të ëmbël.

“Urime ditëlindjen dashuria ime, partnerja ime dhe shoqja ime më e mirë. Çdo moment me ty është bekim. Të dua Miche”, ka shkruar Obama.