Showbiz

Demi Lovato do të performojë në ceremoninë inauguruese të Bidenit president

Demi Lovato do të performojë në ceremoninë inauguruese të Bidenit president
Foto: AP/Associated Press
 

Këngëtarja e njohur amerikane, Demi Lovato, e cila shquhet për zërin unik dhe të fuqishëm, si dhe performancat e jashtëzakonshme live, është përzgjedhur për të performuar në ceremoninë inauguruese të Bidenit president.

Lajmin e ka bërë të ditur vet këngëtarja, përmes një postimi në Twitter.