Showbiz

Gwen Stefani dhe Blake Shelton janë gati për t’u martuar

Gwen Stefani dhe Blake Shelton janë gati për t’u martuar
Foto: WireImage
 

Çifti i lumtur, Gwen Stefani dhe Blake Shelton, u fejuan në tetor të këtij viti pas një lidhje pesë vjeçare, dhe disa burime të afërta thonë se ata nuk planifikojnë ta kenë një fejesë të gjatë, kjo pasi që të dy janë gati dhe të entuziazmuar për ta filluar kapitullin e ri të jetës, si burrë dhe grua.

“Kjo nuk do të jetë një fejesë e gjatë. Ekziston një arsye pse Blake ka vendosur që tani t’i propozojë martesë të dashurës së tij. Që të dy janë të gatshëm për t’u martuar”, citohet të ketë thënë një burim i afërt i çiftit për revistën “People”.