Showbiz

Mariah Carey me speciale për Krishtlindje

Mariah Carey me speciale për Krishtlindje
 

Këngëtarja amerikane, Mariah Carey, ka sjellë para kohe frymën e Krishtlindjes, kur e lansoi të premten një speciale me temë festive dhe kolonën e saj shoqëruese zanore.

Shou i saj në “Apple TV+”, “Mariah Carey's Magical Christmas Special", përbëhet nga bisedat me mysafirë yje, përfshirë në këtë mes këngëtaren Ariana Grand, aktoren Jennifer Hudsonin, reperin Snoop Dogg dhe aktoren Tiffany Haddish.