Showbiz

Hakohet faqja e Dua Lipas në Spotify

Hakohet faqja e Dua Lipas në Spotify
 

Dua Lipa është një prej disa këngëtarëve me renome që janë bërë pre e një hakeri. Faqja në Spotify e Dua Ligas është hakuar, dhe hakeri ka postuar mesazhe për Donald Trumpin dhe Taylor Swiftin, raporton BBC.

Të mërkurën, pos Dua Lipas i është hakuar edhe faqja e Lana Del Reyt, ndërsa hakeri u ka zëvendësuar biografitë.