Showbiz

Swift zbulon se bashkëpunëtori misterioz i albumit është i dashuri i saj

Swift zbulon se bashkëpunëtori misterioz i albumit është i dashuri i saj
 

Këngëtarja amerikane Taylor Swift ka zbuluar se bashkëpunëtori misterioz, i njohur me emrin William Bowery, që ka pasur merita të shumta në albumin e saj të fundit “Folklore”, në fakt është i dashuri i saj, Joe Alwyn.

“William Bowery është Joe”, ka zbuluar këngëtarja në një film të ri në “Disney +”, i cili e shpërfaq atë duke interpretuar këngë nga albumi dhe duke diskutuar realizimin e tij.