Showbiz

Enis Bytyqi lanson këngën e re “Labile”

Enis Bytyqi lanson këngën e re “Labile”
 

Këngëtari shumë i dashur për publikun, Enis Bytyqi, e ka publikuar këngën e tij të re me titull “Labile”.

Ky projekt i cili është mirëpritur nga fansat e tij vjen i shoqëruar edhe me videoklip, dhe brenda dy ditëve të lansimit në YouTube ka arritur t’i marrë më shumë se 323 mijë klikime, transmeton Koha.