Showbiz

Sylvester Stallone pjesë e filmit “The Suicide Squad”

Sylvester Stallone pjesë e filmit “The Suicide Squad”
Foto: Variety
 

Sylvester Stallone i është bashkuar kastës së aktorëve të filmit “The Suicide Squad”. Lajmin e konfirmoi vet ylli i filmave aksion.

Filmi i bazuar në librat komik “DC Comics” vjen me regji të James Gunn, dhe aktualisht planifikohet të lansohet nëpër kinematë e Britanisë së Madhe, më 6 gusht të vitit 2021.