Showbiz

Cardi B anulon kërkesën për shkurorëzim nga reperi Offset

Cardi B anulon kërkesën për shkurorëzim nga reperi Offset
Foto: FilmMagic
 

Rep artistja e famshme, Cardi B, e ka anuluar zyrtarisht kërkesën e saj për shkurorëzim nga bashkëshorti, Offset, vetëm dy muaj pas dorëzimit të dokumentacioneve për shkurorëzim në gjykatë.

Lajmi u raportua për herë të parë nga TMZ dhe tashmë është konfirmuar edhe nga gjykata në Georgia.