Showbiz

Princi Leka dhe Elia Zaharia bëhen prindër për herë të parë

Princi Leka dhe Elia Zaharia bëhen prindër për herë të parë
 

Princ Leka dhe bashkëshortja e tij Elia Zaharia janë bërë për herë të parë prindër të një vajze. Lajmi konfirmohet nga burime për Report Tv.

Mësohet se çifti ka zgjedhur një emër shumë të veçantë dhe kuptimplotë për emrin e vogëlushes. Ata kanë vendosur ta quajnë Geraldina, si mbretëresha, gjyshja e Lekës.