Showbiz

Afërdita Dreshaj në pritje të fëmijës së parë

 

Këngëtarja e njohur shqiptare, Afërdita Dreshaj, është shtatzënë për herë të parë.

E njohur për këngë të tilla si: “Super Star”, “Another1” dhe “Mos rri larg”, Dreshaj e ndau lajmin e gëzuar me ndjekësit e saj në Instagram.

Këngëtarja e postoi një video ku së bashku me burrin e saj, Jakub Kindl, shihen duke e zbuluar gjininë e foshnjës që është djalë, transmeton Koha. Videon çifti e kishte shoqëruar me mbishkrimin, “Po bëhemi me një djalë. Bebeja Kindl vjen në jetë në mars të vitit 2021”.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

We are having a BABY BOY !!! 💙 Baby Kindl coming #march2021❤️😍

A post shared by Aferdita Dreshaj Kindl (@aferditadreshaj) on