Showbiz

Lana Del Rey “sfidon” virusin me maskë rrjetë, kritikohet ashpër

 

Maska vlerësohet si mbrojtësja më e mirë ndaj përhapjes së koronavirusit dhe këshillohet me ngulm nga mjekët. Megjithatë, shumë persona janë duke e përdorur atë edhe si një aksesor për t’u dukur bukur.

Rasti i fundit është këngëtarja Lana Del Rey, e cila ka marrë një “lumë” kritikash pas paraqitjes së saj të premten në Los Angeles, shkruan A2News.