Showbiz

David Guetta ka mjaftueshëm këngë të reja për dhjetë vjetët e ardhshme

Foto: Getty Images
 

Ylli i hitit “Titanium”, David Guetta, e ka shmangur daljen nga shtëpia e tij në Ibiza gjatë muajve të fundit, si pasojë e pandemisë së koronavirusit.

Duke qenë se klubet e natës në qytetin turistik vazhdojnë të jenë të mbyllura, DJ dhe producenti i njohur muzikor ka vendosur të fokusohet në shkrimin e këngëve të reja.