Showbiz

Kylie Minogue do ta lansojë këngën e re “Magic” të enjten

Kylie Minogue do ta lansojë këngën e re “Magic” të enjten

Pop ylli i njohur australian, Kylie Minogue, ka bërë të ditur se të enjten më 24 shtator do ta publikojë videoprojektin e ri muzikor me titull, “Magic”. Kënga është pjesë e albumit të ardhshëm të këngëtares, “Disco”, dhe vjen një muaj pasi Minogue e lansoi këngën e parë të këtij incizimi, “Say Something”.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, ylli australian i muzikës ka deklaruar: “Jam shumë e emocionuar. Më në fund mund ta paralajmëroj lansimin e këngës sime të re të titulluar #MAGIC, e cila vjen këtë të enjte!”