Showbiz

Vajza dy vjeçare e Cardi B arrin 500 mijë ndjekës në Instagram brenda 24 orësh

Vajza dy vjeçare e Cardi B arrin 500 mijë ndjekës në Instagram brenda 24 orësh

Vajza e Cardi B dhe Offset, Kulture, është në rrugën e saj për t’u bërë e famshme në Instagram në vetëm dy vjeçe, transmeton TCH.

Të shtunën, reperja e hitit “WAP” njoftoi se hapi një llogari për fëmijën e saj në aplikacionin e rrjeteve sociale.