Showbiz

“Blackpink” dhe Selena Gomez e shënojnë bashkëpunimin e parë me “Ice Cream”

 

Pop grupi i përbërë prej katër vajzave nga Korea Jugore, “Blackpink”, është në rrugën e duhur drejt suksesit në tregun amerikan të muzikës.

Bendi që dikur kishte bashkëpunuar me Dua Lipën në realizimin e këngës, “Kiss and Make Up”, të premten mbrëma e publikoi videoprojektin e ri muzikor me titull, “Ice Cream”, që u prit jashtëzakonisht mirë nga fansat e tyre.