Showbiz

Calvin Harris dhe The Weeknd e kanë konfirmuar bashkëpunimin

 

DJ dhe producenti i njohur muzikor, Calvin Harris dhe ylli i muzikës The Weeknd, tashmë e kanë konfirmuar bashkëpunimin e tyre të parë me ç’rast kanë bërë të ditur se, kënga do të lansohet në fund të këtij muaji, më saktësisht më 28 gusht.

The Weeknd emri i vërtetë i së cilit është Abel Tesfaye, e ka shfrytëzuar rrjetin social Twitter për ta ndarë me publikun punën artistike të kësaj kënge, që e mbanë titullin “Over Now”.