Showbiz

Flack donte “të gjente lumturinë” me të dashurin

Flack donte “të gjente lumturinë” me të dashurin

Ylli i televizionit Caroline Flack la një shënim para vdekjes së saj, në të cilin shkruante se ajo donte ‘’të gjente lumturinë’’ me të dashurin e saj Lewis Burton, u tha në dëgjimin e jurisë.

Ish-nikoqirja e “Love Island” dhe “X Factor” u gjet e vdekur në shtëpinë e saj në Stroke Newington, në Londër, në muajin shkurt.