Showbiz

Charlize Theron shëtitej me sëpatë për rolin e saj të ri

Charlize Theron shëtitej me sëpatë për rolin e saj të ri

Aktorja e njohur Charlize Theron për rolin e saj në filmin e ri “The Old Guard” duhej të mësohej se si të luftojë me sëpatë, andaj e kishin këshilluar të “ecë me të dhe ta mbajë kudo”.

Aktorja 44 vjeçe luajti rolin e një luftëtareje të pavdekshme të quajtur “Andy” në këtë film. “I marr këshillat shumë seriozisht”, kishte thënë ajo për emisionin “Night With Seth Meyers”. “Koordinatori i skenave të luftimeve më tha që ta mbajë sëpatën kudo, dhe ashtu edhe bëra”, shkruan revista “EOnline”.