Showbiz

“Metallica” i ka lansuar dy këngë nga albumi dhe filmi i ardhshëm koncertal “S&M2”

“Metallica” i ka lansuar dy këngë nga albumi dhe filmi i ardhshëm koncertal “S&M2”

Grupi i njohur i muzikës, “Metallica”, e ka konfirmuar lajmin se do të lansojnë muzikë të re gjatë ditës së sotme, si pjesë e albumit dhe filmit koncertal të ardhshëm, “S&M2”, dhe i cili përmban performanca live të bendit.

Vokalisti James Hetfield dhe bateristi Lars Ulrich, i kanë njoftuar fansat përmes Instagramit, që të mërkurën më 14 korrik do ta lansojnë materialin e ri muzikor.