Showbiz

“Komento”, kënga e re nga Chip Deva dhe Taste2

“Komento”, kënga e re nga Chip Deva dhe Taste2

Chip Deva e reperi Taste2 kanë sjellë këngën e tyre më të re “Komento”, një ironizim për jetën në rrjetet sociale.

Tekstin e kësaj kënge e kanë shkruar vet këngëtarët, transmeton KOHA.